Josef Tomáš Blažek
(1884-1962)malíř, kreslíř, profesor kreslení na reálce v Karlíně, pseudonymy: F. Jeteba, Alois Kuchař
Josef Tomáš Blažek
(1884-1962)
Nečekaná návštěva
Položka č.: 190Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:09
akvarel, papír, 1950, 29,5 x 37,5 cm, sign. LD JTBlažek 11.2.1950, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Josef Tomáš Blažek
(1884-1962)
Jesličky
Položka č.: 191Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:10
olej, plátno, 1951, 33 x 45 cm, sign. PD JTBlažek 1951, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)