Josef M. Černovický
(1906-1991)
Na Balkáně
No.: 80Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 11:19
olej, plátno, 55 x 65 cm, sign. LD J. M. Černovický, rám, mírně zašpiněná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 5.000 CZK (209 €)