Jana Reinerová
Jana Reinerová
Noční Praha
Položka č.: 208Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:27
litografie, 32,5 x 37,6 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 60/70, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)