Václav Kreisinger
(1885-1956)
Matka s dítětem
No.: 83Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 11:22
olej, plátno, 1945, 76,5 x 61,5 cm, sign. PD V. Kreisingr 1945, rám, rám mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.500 CZK (105 €)