Václav Kreisinger
(1885-1956)
Matka s dítětem
Položka č.: 83Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 11:22
olej, plátno, 1945, 76,5 x 61,5 cm, sign. PD V. Kreisingr 1945, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)