MICL
(1969)
Granátové ryby
Položka č.: 95Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 11:34
olej, plátno, 2022, 60 x 90 cm, sign. PD Micl, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)