Peter Paul Rubens
(1577-1640)
Obětování Izáka
No.: 122Auction price: 14.000 CZK (584 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 12:01
mědiryt, 1614 ?, 38,5 x 30 cm, značeno v desce Petro Paulo Rubens pincit, rám, místy neodborně restaurováno (několik trhlin v papíru, papír místy pokrčený)
Current price: 14.000 CZK (584 €)