Richard Augustin
(1975)
Blue band
No.: 173Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 12:52
olej, plátno, 2012, 30 x 24 cm, sign. LD Richard Augustin, lišta, přiložen certifikát autora
Current price: 6.000 CZK (250 €)