Ladislav Kuklík
Torzo
Položka č.: 92Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 11:31
lept, akvarel, 1990, 59 x 38 cm, sign. DU L. Kuklík 1990, č. 13/120, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 11.500 CZK (480 €)
Ladislav Kuklík
Jaro, Léto, Podzim, Zima
Položka č.: 145Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 12:24
4x lept, akvatinta, 1988, 9,5 x 17,8 cm, vše sign. DU L. Kuklík 1988, rám, č. 87/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)