Stařena čtoucí knihu
Položka č.: 77Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 11:16
olej, plátno, 30,5 x 25 cm, rám
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Filosof (Portrét staršího muže s plnovousem)
Položka č.: 79Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 11:18
olej, plátno, pravděpodobně 1. polovina 18. století, 55,5 x 41,5 cm, rám, přiložena restaurátorská zpráva, rentoilováno, místy sedřená malba, restaurováno
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Dívka s psíkem a růží - Capodimonte
Položka č.: 180Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 12:59
porcelán, v. 70 cm, značeno na podstavci Capodimonte, výška s podstavcem 87 cm, porcelánka Capodimonte je slavná italská manufaktura založená v roce 1743 v Neapoli králem Karlem III. Capodimonte je známá svou výrobou jemného porcelánu, zejména květinových dekorací, sošek, a ozdobných předmětů. Porce…
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)