Jakub Stretti
(1967)
Pod lampou
No.: 105Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 11:44
akryl, plátno, 2017, 67 x 54 cm, sign. zezadu Stretti 2017
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)
(1967)
Pod lampou