Jakub Stretti
(1967)
Pod lampou
Položka č.: 105Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 11:44
akryl, plátno, 2017, 67 x 54 cm, sign. zezadu Stretti 2017, absolvent pražské AVU, žák prof. Františka Hodonského a prof. Karla Malicha
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)