Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Venkovský výjev
Položka č.: 157Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 12:36
ručně kolorovaná litografie, 53,5 x 45 cm, sign. LD Vodrážka, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)