-
Ivan Komárek
(1956)
Hledící
Položka č.: 216Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:35
tuš, akvarel, papír, 2018, 21 x 29,5 cm, sign. LD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Zátiší
Položka č.: 217Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:36
tuš, akvarel, papír, 2018, 29,5 x 21 cm, sign. DU I Komárek 2018, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
V pokoji
Položka č.: 218Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:37
tuš, akvarel, papír, 2011, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek 2011, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Výhled na Pražský hrad
Položka č.: 219Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:38
kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 2000, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Skupina
Položka č.: 220Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:39
kombinovaná technika, tužka, pastelky, 1994, 21 x 29,5 cm, sign. PD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Tváře
Položka č.: 221Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:40
kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 21 x 29,5 cm, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Detailní pohled
Položka č.: 222Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:41
kombinovaná technika, tuš, fixa, papír, 2018, 21 x 29,5 cm, sign. PD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Polibek
Položka č.: 223Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:42
kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 2016, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Mezi dvěma ženami
Položka č.: 224Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:43
kombinovaná technika, tužka, pastelky, fix, 2014, 21 x 29,5 cm, sign. uprostřed I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Folklór
Položka č.: 225Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:44
akvarel, fix, papír, 2005, 21 x 29,5 cm, sign. LD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Rodina
Položka č.: 226Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:45
akvarel, fix, papír, 2005, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
V Galerii
Položka č.: 227Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:46
kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 2006, 21 x 29,5 cm, sign. PD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Dvě postavy
Položka č.: 228Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:47
kombinovaná technika, koláž, akvarel, papír, 2009, 21 x 29,5 cm, sign. PN I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Náplavka
Položka č.: 229Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:48
kombinovaná technika, tužka, akvarel, papír, 1998, 21 x 29,5 cm, sign. PD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
V lese
Položka č.: 230Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:49
kombinovaná technika, tužka, akvarel, papír, 1994, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek, opatřeno razítkem Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Memento mori
Položka č.: 231Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:50
kombinovaná technika, akvarel, fix, papír, 2020, 21 x 29,5 cm, sign. uprostřed I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
V kruhu
Položka č.: 232Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:51
kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 2005, 21 x 29,5 cm, sign. PD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Kytka č. 68
Položka č.: 233Vyvolávací cena: 37.000 CZK (1.542 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:52
akryl, asambláž, 2018, 50 x 70 cm, sign. DU Komárek 2018, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 37.000 CZK (1.542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Šášové
Položka č.: 234Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:53
koláž, kombinovaná technika na plechu, 1992, 145 x 100 cm, sign. LN Ivan Komárek 1992, sign. PD Komárek, Obrazy figurálního malíře Ivana Komárka, vycházejí především z kresby. V obrazech dominuje linka a výrazná stylizace figur, jejich proporcí a pohybu. Obrysovou linii autor upřednostňuje před samo…
Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO