Petr Ptáček
1944 Dodge Monaco California Highway Patrol
Položka č.: 149Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 12:28
litografie, 2023, 27 x 41 cm, sign. PD Petr Ptáček 2023, č. 24/80
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Petr Ptáček
1973 Plymouth Fury NY Taxi Cab
Položka č.: 150Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 12:29
litografie, 2024, 18 x 42 cm, sign. PD Petr Ptáček 2024, č. 50/70