Petr Písařík

(1968)

  • Petr Písařík

    (1968)

    No.: 191

    Auction price: 39.000 CZK (1.625 €)

    Termination of first bid: 07. 11. 2024 15:00

    akryl, plátno, 1996, 105,5 x 95 cm, sign vzadu PISI 96, na plátně drobné poškození

    Current price: 39.000 CZK (1.625 €)

    Estimate: 48 000 - 58 000 CZK