Vincent Venera

  • Vincent Venera

    Kompozice I.

    Položka č.: 221

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Ukončení prvního podání: 07. 11. 2024 15:00

    lité laky, plátno, 1989, 110 x 95,5 cm, sign. DU Vincent Venera 1989, rám, Vincent Venera alias Svatý Vincent, narozený 1958 (ve skutečnosti strávil na světě už 2 500 let, přerušovaně počínaje Velkým Třeskem) je excentrický důchodce a mystik, nejvyšší šéf CIA, Venušan a venerolog, virtuóz na kláveso…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Odhadní cena: 6 000 - 8 000 CZK

  • Vincent Venera

    Kompozice II.

    Položka č.: 222