Černá kuchyně

    No.: 120

    Auction price: 18.000 CZK (750 €)

    Termination of first bid: 07. 11. 2024 15:00

    olej, plátno, 97,5 x 148 cm, rám

    Current price: 18.000 CZK (750 €)

    Estimate: 24 000 - 28 000 CZK

    Portrét ženy

    No.: 121

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    olej, plátno, podlepeno na kartonu, 53 x 44 cm, rám poškozen, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, PN mírně poškozené plátno, karton zvlněný

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

    Estimate: 8 000 - 10 000 CZK

    Chlapec a Ezopovy bajky

    No.: 122

    Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)

    olej, plátno, pravděpodobně 18. století, 76 x 64 cm, rám, restaurováno, reintolováno

    Current price: 30.000 CZK (1.250 €)

    Estimate: 40 000 - 50 000 CZK