Květa Válová

(1922-1998)

  • Květa Válová

    (1922-1998)

    Pokání

    No.: 52

    Auction price: 1.250.000 CZK (52.084 €)

    Termination of first bid: 07. 11. 2024 15:00

    olej, plátno, 1996, 162 x 137 cm, sign. PD K. Válová, Květa Válová spolu se svou sestrou Jitkou patří mezi nejvýraznější osobnosti výtvarného umění druhé poloviny 20. století. Jejich tvorba je, stejně jako jejich životní osudy, neoddělitelně propojená a v českém kontextu představuje zcela výjimečný …

    Current price: 1.250.000 CZK (52.084 €)

    Estimate: 1 600 000 - 2 000 000 CZK