Květa Válová

(1922-1998)

  • Květa Válová

    (1922-1998)

    Pokání

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 1.250.000 CZK (52.084 €)

    Ukončení prvního podání: 07. 11. 2024 15:00

    olej, plátno, 1996, 162 x 137 cm, sign. PD K. Válová, Květa Válová spolu se svou sestrou Jitkou patří mezi nejvýraznější osobnosti výtvarného umění druhé poloviny 20. století. Jejich tvorba je, stejně jako jejich životní osudy, neoddělitelně propojená a v českém kontextu představuje zcela výjimečný …

    Aktuální cena: 1.250.000 CZK (52.084 €)

    Odhadní cena: 1 600 000 - 2 000 000 CZK