Otakar Kubín (Coubine)

(1883-1969)

  • Otakar Kubín (Coubine)

    (1883-1969)

    Poprsí mladé ženy

    Položka č.: 137

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Ukončení prvního podání: 07. 11. 2024 15:00

    litografie, 1925, 25 x 23 cm, sign. PD Coubine, rám, č. 26/50

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Odhadní cena: 5 000 - 7 000 CZK