Václav Boštík

(1913-2005)

  • Václav Boštík

    (1913-2005)

    Mlhovina se čtvercem

    Položka č.: 180

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)

    Ukončení prvního podání: 07. 11. 2024 15:00

    litografie, pastel, 1998, 17 x 22,5 cm, sign. DU Boštík 98, rám, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák W. Nowaka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, později UB 12 a Nové skupiny

    Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)

    Odhadní cena: 22 000 - 27 000 CZK