Igor Grimmich

(1979)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Adam

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Ukončení prvního podání: 07. 11. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2024, 40 x 30 cm, sign. uprostřed Grimmich 24, rám, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Odhadní cena: 38 000 - 44 000 CZK

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Opočlověk

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.417 €)

    akryl, plátno, 2024, 85 x 70 cm, sign. uprostřed Grimmich, rám, Igor Grimmich je absolventem pražské Akademie výtvarných umění, studoval v ateliéru malby u Michaela Rittsteina. Jeho tvorba navazuje na umělecké generace malířů 80. let a reflektuje „bezčasí“, které nás upoutá při prvním pohledu na jeh…

    Aktuální cena: 58.000 CZK (2.417 €)

    Odhadní cena: 70 000 - 85 000 CZK