Josef Istler

(1919-2000)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Franz Kafka

    No.: 149

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Termination of first bid: 07. 11. 2024 15:00

    litografie, 1992, 47,5 x 33,5 cm, sign. PD Istler 92, rám, autorský tisk, publikováno v katalogu k 125. výročí narození Franze Kafky, katalog přiložen, kvalitní a charakteristická práce jednoho z našich nejvýznamnějších zástupců zejména poválečné abstraktní tvorby. Byl zakládajícím členem skupiny Ra…

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    Estimate: 11 000 - 13 000 CZK