Jan Švankmajer

  • Jan Švankmajer

    Bilderlexikon - Hexapoda 5

    No.: 181

    Auction price: 13.000 CZK (542 €)

    Termination of first bid: 07. 11. 2024 15:00

    litografie, ručně kolorovaná , 2023, 25,5 x 33 cm, sign. PD Švankmajer J. 2023, č. 34/50, Jan Švankmajer je český režisér, výtvarník a animátor. Studoval scénografii na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze v Křižovnické ulici u profesora Richarda Landera a obor režie a scénografie na katedře lout…

    Current price: 13.000 CZK (542 €)

    Estimate: 16 000 - 20 000 CZK

  • Jan Švankmajer

    Bilderlexikon Hexapoda 6

    No.: 182

    litografie, ručně kolorovaná , 2023, 34,5 x 26 cm, sign. PD Švankmajer J. 2023, č. 49/50, studied at The Tertiary School of Applied Arts in Prague, the disciple of prof. R. Lander at The Depatment of Puppetry at The Theatre Faculty of the Academy of Performing Arts in Prague, member of The Surrealis…

    Estimate: 16 000 - 20 000 CZK