Otto Placht

  • Otto Placht

    Démon v tanci

    Položka č.: 219

    Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)

    Ukončení prvního podání: 07. 11. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2001, 150 x 120 cm, sign. vzadu Otto Placht , Otto Placht se narodil v Čechách roku 1962, studoval zde i pražskou Akademii výtvarných umění, ale od první výpravy do města Pucallpa roku 1993 žije převážně v Peru. Peruánský prales ho oslovil natolik, že se stal ústředním výjevem jeho ma…

    Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)

    Odhadní cena: 150 000 - 170 000 CZK