• Josef Liesler

    Zátiší s jablky

    No.: 36

    Auction price: 36.000 CZK (1.500 €)

    Termination of first bid: 07. 11. 2024 15:00

    olej, plátno, 1952, 30 x 40,5 cm, sign. PD Liesler 1952, rám, Obraz Josefa Lieslera "Zátiší s jablky" z roku 1952 představuje jednoduchou, ale působivou kompozici. Na dřevěné desce jsou umístěna tři zelená jablka, jedno z nich je částečně oloupané a slupka leží vedle něj. Umělec využívá tl…

    Current price: 36.000 CZK (1.500 €)

    Estimate: 48 000 - 58 000 CZK