Karel Jerie

  • Karel Jerie

    Hon na houbaře

    Položka č.: 193

    Vyvolávací cena: 68.000 CZK (2.834 €)

    Ukončení prvního podání: 07. 11. 2024 15:00

    olej, plátno, 2024, 70 x 120 cm, sign. PD Jerie 2024, Autor studoval v letech 1999 - 2005 na Akademii výtvarných umění, obor malba (1999-2001 ateliér Antonína Střížka, 2001-2005 ateliér Michaela Rittsteina). Vedle malby se zabývá tvorbou komiksů a ilustrací. Mezi tituly, které ilustroval můžeme jmen…

    Aktuální cena: 68.000 CZK (2.834 €)

    Odhadní cena: 85 000 - 100 000 CZK