Ivan Ouhel

(1945-2021)

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Tma

    No.: 32

    Auction price: 150.000 CZK (6.250 €)

    Termination of first bid: 07. 11. 2024 15:00

    olej, plátno, 2005, 160 x 150 cm, sign. PD I. Ouhel 05, lišta, vzadu štítek Galerie Gema, zdařilá práce významného českého představitele současné abstrakce, která, jak je pro autora typické, vychází z inspirace krajinou. Autor studoval na pražské AVU u Karla Součka, posléze se stal členem sdružení 1…

    Current price: 150.000 CZK (6.250 €)

    Estimate: 190 000 - 230 000 CZK

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    No.: 57

    Auction price: 14.000 CZK (584 €)

    olej, akvarel, tužší papír, 2003, 70,5 x 50,5 cm, sign. LD I. Ouhel 03, the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda

    Current price: 14.000 CZK (584 €)

    Estimate: 18 000 - 22 000 CZK

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Jádro

    No.: 58

    Auction price: 175.000 CZK (7.292 €)

    olej, plátno, 1993, 160 x 146 cm, sign. PD I. Ouhel 93, lišta, vzadu štítek Galerie Gema, Ivan Ouhel patří k hlavním českým představitelům lyrické abstrakce. Díky své formě se může na první pohled zdát, že Ouhelovy obrazy jsou čistě abstraktní často však vycházejí z reálného základu. Nejčastějším ná…

    Current price: 175.000 CZK (7.292 €)

    Estimate: 220 000 - 250 000 CZK