Václav Kozák

(1889-1969)

studoval v Praze, Mnichově a Vídni. Vystavoval ve Vídni, v Praze, Pardubicích a v Kutné Hoře, naposledy v r. 1947

  • Václav Kozák

    (1889-1969)

    Uvázaná plachetnice

    Položka č.: 244

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Ukončení prvního podání: 07. 11. 2024 15:00

    olej, karton, 48,5 x 49 cm, sign. PD V. Kozák, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium v malířské škole F. Engelmüllera v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Odhadní cena: 5 000 - 7 000 CZK