Jiří David

  • Jiří David

    Svatý

    Položka č.: 154

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Ukončení prvního podání: 07. 11. 2024 15:00

    olej, plátno, 1999, 35,5 x 50 cm, sign. vzadu Jiří David, od druhé poloviny osmdesátých let až dosud patří Jiří David k nejvýraznějším osobnostem českého výtvarného umění. Zakládající člen již legendární skupiny Tvrdohlaví mnohokrát reprezentoval české umění v zahraničí a svým velice proměnlivým díl…

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Odhadní cena: 40 000 - 50 000 CZK