Zbyněk Havlín

(1976)

  • Zbyněk Havlín

    (1976)

    Bouquet

    No.: 227

    Auction price: 19.000 CZK (792 €)

    Termination of first bid: 07. 11. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2024, 100 x 80 cm, sign. vzadu Havlín, Zbyněk Havlín prošel pražskou Akademií výtvarných umění, kde se z počátku věnoval studiu klasických technik, od nichž během studia přešel k intermediálnímu způsobu uvažování a školu absolvoval v ateliéru profesora Milana Knížáka. V posledních let…

    Current price: 19.000 CZK (792 €)

    Estimate: 25 000 - 30 000 CZK