Jiří Sopko

  • Jiří Sopko

    Dvě modré postavy

    No.: 60

    Auction price: 350.000 CZK (14.584 €)

    Termination of first bid: 07. 11. 2024 15:00

    olej, plátno, 1991, 96 x 61,5 cm, sign. PD Sopko 91, autor je výrazným představitelem české poválečné malby, je členem skupiny 12/15, která se významně zapsala do historie vývoje současného malířského umění. Jako vedoucí ateliéru malby na pražské AVU a bývalý rektor tamtéž, ovlivnil celou generaci p…

    Current price: 350.000 CZK (14.584 €)

    Estimate: 450 000 - 550 000 CZK

  • Jiří Sopko

    Hlavičky

    No.: 183

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    litografie, 1995, 54 x 43,5 cm, sign. PD Sopko 95, č. 6/100, the disciple of prof. A. Pelc, member of Volne sdruzeni 12/15, The Umelecka beseda

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

    Estimate: 11 000 - 13 000 CZK