Vojtěch Preissig

(1873-1944)

  • Vojtěch Preissig

    (1873-1944)

    Sedm havranů

    Položka č.: 123

    Vyvolávací cena: 235.000 CZK (9.792 €)

    Ukončení prvního podání: 07. 11. 2024 15:00

    barevný lept, 1903, 48,5 x 37 cm, sign. PD Vojt. Preissig 03, rám, dílo významného českého umělce přelomu minulého století, je vynikající ukázkou jeho kresebné dokonalosti a koloristického citu. Preissig, který své školení získal mmj. na pražské VŠUP a poté u A. Muchy v Paříži, se prosadil i jako pe…

    Aktuální cena: 235.000 CZK (9.792 €)

    Odhadní cena: 300 000 - 350 000 CZK