Václav Tikal

(1906-1965)

  • Václav Tikal

    (1906-1965)

    Atlantida

    No.: 70

    Auction price: 750.000 CZK (31.250 €)

    Termination of first bid: 07. 11. 2024 15:00

    olej, dřevo, 1944, 30,5 x 26,8 cm, sign. PN V. Tikal 44, adjustováno na dřevěné desce, rám, Václav Tikal byl český malíř a grafik, spojený především se surrelismem a abstrakcí. Původně vystudoval techniku, ale později se začal věnovat výtvarnému umění a stal se významnou postavou české moderny. Stud…

    Current price: 750.000 CZK (31.250 €)

    Estimate: 900 000 - 1 100 000 CZK