Arnošt Folprecht

(1902-1977)

  • Arnošt Folprecht

    (1902-1977)

    Cesta

    Položka č.: 245

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Ukončení prvního podání: 07. 11. 2024 15:00

    olej, plátno, 1968, 35 x 59 cm, sign. PD Folprecht, rám, na zadní straně štítek s popisem; obraz Arnošta Folprechta vyvolává silné pocity tajemna díky své tmavé, tlumené barevné paletě s kontrastními světlejšími tóny. Dynamická kompozice s rozmazanou siluetou uprostřed ukazuje osamělou postavu kráče…

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Odhadní cena: 15 000 - 18 000 CZK