Zbyšek Sion

  • Zbyšek Sion

    No.: 40

    Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)

    Termination of first bid: 07. 11. 2024 15:00

    akvarel, lak, akryl, papír, 1993, 41,7 x 29,5 cm, sign. PD Z. Sion 93, Zbyšek Sion je významným představitelem strukturální abstrakce a imaginativní malby. Při studiu na pražské AVU se seznámil s umělci, později známými protagonisty informelu, kteří ovlivnili počátky jeho tvorby. Vyústěním tohoto sp…

    Current price: 45.000 CZK (1.875 €)

    Estimate: 60 000 - 70 000 CZK

  • Zbyšek Sion

    No.: 41

    Auction price: 90.000 CZK (3.750 €)

    olej, karton, 1997, 94 x 65 cm, sign. PD Z. Sion 97, lišta, Zbyšek Sion je významným představitelem strukturální abstrakce a imaginativní malby. Při studiu na pražské AVU se seznámil s umělci, později známými protagonisty informelu, kteří ovlivnili počátky jeho tvorby. Vyústěním tohoto spojení byla …

    Current price: 90.000 CZK (3.750 €)

    Estimate: 110 000 - 140 000 CZK