František Hodonský

  • František Hodonský

    Jarní topoly

    Položka č.: 166

    Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.750 €)

    Ukončení prvního podání: 07. 11. 2024 15:00

    olej, plátno, 2013, 46 x 70 cm, sign. vzadu Hodonský 2013, František Hodonský je malířem a grafikem, absolventem SUPŠ v Uherském Hradišti u profesora V. Hrocha a Akademie výtvarných umění v Praze u profesora F. Jiroudka. Autor námětem svého díla navazuje na učitele Jiroudka, a to zájmem o zobrazován…

    Aktuální cena: 42.000 CZK (1.750 €)

    Odhadní cena: 60 000 - 70 000 CZK

  • František Hodonský

    Lužní

    Položka č.: 167

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)

    olej, plátno, 2010, 60 x 80 cm, sign. PD Hodonský 2010, lišty, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)

    Odhadní cena: 70 000 - 85 000 CZK