Josef Multrus

(1898-1957)

  • Josef Multrus

    (1898-1957)

    Položka č.: 247

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)

    Ukončení prvního podání: 07. 11. 2024 15:00

    olej, plátno, 75 x 59 cm, sign. PD Multrus Jos, rám, Josef Multrus byl český malíř, který se vypracoval z chudých poměrů. Učil se malbě pod vedením prof. Jaroslava Bendy na Uměleckoprůmyslové škole a následně na Akademii výtvarných umění pod Vratislavem Nechlebou. Zásadní pro jeho tvorbu byly studij…

    Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)

    Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK