Emil Pitterman-Longen

(1885-1936)

  • Emil Pitterman-Longen

    (1885-1936)

    Pula

    Položka č.: 242

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)

    Ukončení prvního podání: 07. 11. 2024 15:00

    olej, plátno, 1914, 48 x 65 cm, sign. PD E. Pittermann Pula 1914, rám, Emil Artur Pitterman-Longen byl český malíř, scénograf, herec a scénárista. Studoval na Akademii výtvarných umění v Praze pod vedením prof. Františka Thieleho, odkud byl v roce 1908 vyloučen pro kázeňské přestupky. Pitterman-Long…

    Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)

    Odhadní cena: 70 000 - 85 000 CZK