Martin Kuriš

(1973)

  • Martin Kuriš

    (1973)

    Víno na dvoře Karla IV.

    Položka č.: 194

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Ukončení prvního podání: 07. 11. 2024 15:00

    olej, plátno, 2017, 40 x 60 cm, sign. na zadní straně Martin Kuriš 2017, rám, Martin Kuriš, narozený 30. října 1973 v Kutné Hoře, je český výtvarník a pedagog, který významně přispěl k oblasti malby, loutkového divadla a prostorové tvorby. Studoval na Gymnáziu v Praze a následně na Akademii výtvarný…

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Odhadní cena: 13 000 - 15 000 CZK

  • Martin Kuriš

    (1973)

    Víno napříč staletími

    Položka č.: 195

    olej, plátno, 2017, 40 x 60 cm, sign. na zadní straně Martin Kuriš 2017, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Martin Kuriš

    (1973)

    Račte si přát víno?

    Položka č.: 196