Vladimír Novák

(1947-2024)

  • Vladimír Novák

    (1947-2024)

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    Ukončení prvního podání: 07. 11. 2024 15:00

    olej, plátno, 1995, 35 x 25 cm, sign. vzadu V. Novák 95, rám, vzadu věnování Kamilu Bahbouchovi 9. 9. 1995, dílo významného představitele české malby II. poloviny 20. století. Autor vystudoval pražskou AVU v ateliéru Arnošta Paderlíka a v roce 1988 se zapojil do činnosti sdružení 12/15. Jeho tvorba …

    Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)

    Odhadní cena: 28 000 - 35 000 CZK

  • Vladimír Novák

    (1947-2024)

    Dáma

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    olej, plátno, 1993, 35 x 40 cm, sign. vzadu V. Novák, rám, dílo významného představitele české malby II. poloviny 20. století. Autor vystudoval pražskou AVU v ateliéru Arnošta Paderlíka a v roce 1988 se zapojil do činnosti sdružení 12/15. Jeho tvorba nese typické expresivní prvky vlastní všem členům…

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Odhadní cena: 38 000 - 44 000 CZK

  • Vladimír Novák

    (1947-2024)

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    olej, plátno, 1976, 71,5 x 61 cm, sign. vzadu V. Novák, rám, dílo významného představitele české malby II. poloviny 20. století. Autor vystudoval pražskou AVU v ateliéru Arnošta Paderlíka a v roce 1988 se zapojil do činnosti sdružení 12/15. Jeho tvorba nese typické expresivní prvky vlastní všem člen…

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Odhadní cena: 40 000 - 50 000 CZK