Bedřich Budil

  • Bedřich Budil

    Autoportrét

    No.: 223

    Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)

    Termination of first bid: 07. 11. 2024 15:00

    olej, plátno, 1988, 89 x 120 cm, sign. LD, rám, autorem popsáno na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 30.000 CZK (1.250 €)

    Estimate: 40 000 - 50 000 CZK

  • Bedřich Budil

    Terárium

    No.: 224

    Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)

    olej, plátno, 1985, 140 x 116 cm, sign. PN BUDIL 85, rám, Bedřich Budil je český malíř a výrazná postava českého výtvarného umění. Jeho život i tvorba jsou spojeny s oblastí kolem Jindřichova Hradce. Budilovy malby často zachycují krajinné a zvířecí výjevy v nezvyklých barevných a dějových kombinací…

    Current price: 35.000 CZK (1.459 €)

    Estimate: 45 000 - 55 000 CZK