Bedřich Budil

  • Bedřich Budil

    Autoportrét

    Položka č.: 223

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Ukončení prvního podání: 07. 11. 2024 15:00

    olej, plátno, 1988, 89 x 120 cm, sign. LD, rám, autorem popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Odhadní cena: 40 000 - 50 000 CZK

  • Bedřich Budil

    Terárium

    Položka č.: 224

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    olej, plátno, 1985, 140 x 116 cm, sign. PN BUDIL 85, rám, Bedřich Budil je český malíř a výrazná postava českého výtvarného umění. Jeho život i tvorba jsou spojeny s oblastí kolem Jindřichova Hradce. Budilovy malby často zachycují krajinné a zvířecí výjevy v nezvyklých barevných a dějových kombinací…

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Odhadní cena: 45 000 - 55 000 CZK