Aleš Lamr

  • Aleš Lamr

    Mistrovské dílo roku

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Ukončení prvního podání: 07. 11. 2024 15:00

    akvarel, tuš, papír, 1980, 42 x 58,5 cm, sign. NU Lamr 80, výrazná ironická práce ze sběratelsky vyhledávaných raných osmdesátých let od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paří…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Odhadní cena: 11 000 - 13 000 CZK