Květa Pacovská

(1928-2023)

  • Květa Pacovská

    (1928-2023)

    Zelená abstrakce

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 6.800 CZK (284 €)

    Ukončení prvního podání: 07. 11. 2024 15:00

    litografie, 65 x 52 cm, sign. DU, mírně poškozeno, restaurováno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.800 CZK (284 €)

    Odhadní cena: 9 000 - 12 000 CZK

  • Květa Pacovská

    (1928-2023)

    Červená abstrakce

    Položka č.: 24

  • Květa Pacovská

    (1928-2023)

    Rhinoserus

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)

    litografie, 48,5 x 37,5 cm, sign. DU Pacovská, rám, A.T, Květa Pacovská byla česká malířka, sochařka, ilustrátorka, grafička, typografka a pedagožka. Vystudovala střední grafickou školu a vysokoškolské studium absolvovala na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze v ateliéru monumentální malby u Emi…

    Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)

    Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK