Václav Bláha st.

(1922-2021)

  • Václav Bláha st.

    (1922-2021)

    Slza

    Položka č.: 220

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Ukončení prvního podání: 07. 11. 2024 15:00

    akvarel, kresba, papír, 57 x 39 cm, sign. DU V. Bláha, Václav Bláha starší je u nás známý zejména jako knižní grafik. Věnoval se typografii, ilustraci a malbě. V letech 1945 až 1946 studoval grafickou speciálku Officina Pragensis pod vedením profesora Jaroslava Švába, později se stal studentem na UM…

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Odhadní cena: 14 000 - 16 000 CZK