Richard Konvička

(1957-2021)

  • Richard Konvička

    (1957-2021)

    Anděl

    No.: 59

    Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)

    Termination of first bid: 07. 11. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2011, 100 x 80 cm, sign. PD Konvička 11

    Current price: 45.000 CZK (1.875 €)

    Estimate: 60 000 - 70 000 CZK