Jan Vyčítal

(1942-2020)

  • Jan Vyčítal

    (1942-2020)

    Na pláži

    No.: 200

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Termination of first bid: 07. 11. 2024 15:00

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Estimate: 5 000 - 7 000 CZK

  • Jan Vyčítal

    (1942-2020)

    Zmáselněná

    No.: 201

    tuš, papír, 20,3 x 21,5 cm, Text: "Zatáhl mě do své mlékárny a tam mě zmáselnil!", Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Estimate: 5 000 - 7 000 CZK

  • Jan Vyčítal

    (1942-2020)

    Valčík na rozloučenou

    No.: 202

    akvarel, tuš, papír, 14,5 x 28,2 cm, sign. na zadní straně J. Vyčítal, Text: "On už je prostě takovej, vždycky , než se do nich pustí, tak jim zahraje "Valčík na rozloučenou"!", Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Estimate: 5 000 - 7 000 CZK

  • Jan Vyčítal

    (1942-2020)

    Sklapla past

    No.: 203

    tuš, papír, 18,9 x 28,6 cm, Text: "To na nás musely nastražit ty kurvy myšácký!", Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Estimate: 5 000 - 7 000 CZK

  • Jan Vyčítal

    (1942-2020)

    Místní pomatenec

    No.: 204

    akvarel, tuš, koláž, papír, 27,8 x 23,8 cm, Texty: "To je místní pomatenec, zabloudil tu, když šel v pětapadesátým z průvodu a vod tý doby se s ním nikdo nebaví! / Ameriku hrůza jímá za námi je rudá Čína"; na zadní straně technické poznámky: DIKOBRAZ 11 TITUL originál velikost., Provenance…

    Estimate: 5 000 - 7 000 CZK

  • Jan Vyčítal

    (1942-2020)

    Chřipkové období

    No.: 205

    Estimate: 5 000 - 7 000 CZK