Václav Rožánek

(1913-1994)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Položka č.: 161

    Vyvolávací cena: 34.000 CZK (1.417 €)

    Ukončení prvního podání: 07. 11. 2024 15:00

    olej, lepenka, 60 x 40,5 cm, sign. DU V. Rožánek, rám, autor byl žákem a přítelem Oldřicha Smutného. Rožánek ovšem celý život pracoval v továrně jako strojní zámečník. Toto pracovní prostředí také ovlivnilo jeho tvorbu – struktury děl připomínají struktury průmyslových materiálů. Další inspiraci Rož…

    Aktuální cena: 34.000 CZK (1.417 €)

    Odhadní cena: 45 000 - 55 000 CZK